logo Astra Lighting

THORLUX LIGHTING: ZIPLINE, COMBOSEAL A SOLOW XLED.

Astra Lighting – novinky

ZIPLINE

Zipline kombinuje vytříbený vzhled, dlouhou životnost a aktuálně nejvyšší světelnou účinnost (167 lm/W), která poskytuje architektům a projektantům dokonalé osvětlení pro mnoho různých oblastí využití.

Na extrudované hliníkové lišty lze připojit několik různých typů osvětlovacích modulů. Tyto moduly mohou být kombinací standardních svítidel, nouzového svítidla, akcentního osvětlení a detektoru pohybu. Svítidla se připojují do konektorů umístěných v rozteči 750 mm v prodrátované liště, čímž zajišťují rychlou a flexibilní instalaci.

S pěti řadami elektrického příkonu, se třemi světelnými charakteristikami (širokozářič, hlubokozářič a dvojitá asymetrická vyzařovací charakteristika) a s řadou doplňků je Zipline skutečně všestranný osvětlovací systém.

Použití: maloobchod, sklady a logistická centra, průmysl, školy, umělecké galerie.

Naši obchodní zástupci Vám ochotně poskytnou jakékoli další informace, připraví nezávaznou kalkulaci apod.
Systém ZIPLINE na stránkách výrobce.
Astra Lighting – novinky

COMBOSEAL / COMBOSEAL PLUS

Comboseal jsou vysoce účinná, kruhová LED svítidla v krytí IP66 pro použití v různých instalačních výškách ("high bay", "low bay"), určená k přímým náhradám tradičních závěsných výbojkových svítidel v příkonu až do 400 W.

Comboseal je k dispozici v provedeních 65 W, 98 W a 137 W (Comboseal Plus 171 W, 251 W a 326 W), se systémem řízení Thorlux SmartScan a s integrovaným PIR čidlem (detekce pohybu), vhodným pro použití na vzdálenost až 8 m, pro Comboseal Plus až 18 m.

Svítidla jsou vybavena LED PCB vlastní výroby, schopnými dosáhnout světelného toku více než 44 000 lumenů (teplota chromatičnosti 4000 K) a s indexem barevného podání CRI > 80.

Použití: průmysl, zpracování potravin, centra volného času, maloobchodní a velkoobchodní prostory.

Naši obchodní zástupci Vám ochotně poskytnou jakékoli další informace, připraví nezávaznou kalkulaci apod.
Systém COMBOSEAL na stránkách výrobce.
Astra Lighting – novinky

SOLOW XLED

Solow XLED je příkladem maximální světelné účinnosti, která se očekává od svítidel Thorlux – svítidla o světelném toku až 37 820 lm a se světelnou účinností až 165 lm/W. Extrémně dlouhá životnost (100 000 hod.) prodlužuje interval údržby. Nízký profil svítidla s vestavěnými montážními body umožňuje rychlou instalaci.

Inteligentní ("smart") verze této řady svítidel mají jedinečný senzor, který lze nastavit pro použití až na vzdálenost 18 m a který zajišťuje vynikající detekci pohybu. Řídící systém Thorlux SmartScan "bezdrátové" verze nevyžaduje další kabeláž, která je jinak často nutná u rekonstrukce instalací a při přechodu od klasických svítidel na LED technologii.

Integrované nouzové osvětlení využívá stejné LED diody a čočky, které zajistí identické optické parametry a světelný výkon svítidla v případě výpadku proudu.

Použití: průmysl, logistická centra, sklady s vysokou výškou stropů, centra volného času, maloobchodní a velkoobchodní prostory.

Naši obchodní zástupci Vám ochotně poskytnou jakékoli další informace, připraví nezávaznou kalkulaci apod.
Systém SOLOW XLED na stránkách výrobce.
úvod novinky o společnosti oblasti osvětlování katalogy reference služby náš tým kariéra kontakt english © ASTRA Lighting s. r. o., 2018 | Všechna práva vyhrazena.