logo Astra Lighting
Astra Lighting – o společnosti

o společnosti

Profil společnosti

Společnost ASTRA Lighting s.r.o. je obchodní společnost zabývající se prodejem osvětlovací techniky, návrhy a výpočty osvětlení, distribucí a poprodejním servisem pro zákazníky, s působností v České republice. Svým klientům přináší vynikající světelná řešení pro nejrůznější sféry profesionálního použití.

ASTRA Lighting s.r.o. byla založena na konci roku 2014, kolektiv jejích pracovníků však tvoří bývalý obchodní tým společnosti SITECO Lighting. I když je ASTRA Lighting relativně novou firmou na trhu osvětlovací techniky, ve své obchodní a projektové činnosti nadále využívá dlouholetých zkušeností svých pracovníků s osvětlovací technikou SITECO.
o společnosti

Partneři společnosti

ASTRA Lighting s.r.o. je autorizovaným distributorem osvětlovací techniky SITECO pro Českou republiku a přímým dodavatelem od výrobce Siteco Beleuchtungstechnik GmbH, Traunreut, Německo.

V oblasti technického osvětlení zastupuje rovněž další významné firmy, jako jsou Thorlux Velká Británie, Selux (Německo), Nordeon (Německo). Dále je autorizovaným partnerem a obchodním zástupcem pro ČR výrobce osvětlovací techniky LUG Light Factory Poland, dodavatelem prvotřídních LED svítidel pro technické i architektonické osvětlení.

A také výhradním autorizovaným obchodním zástupcem pro ČR belgické společnosti TAL – Technical Architectural Lighting, výrobce architektonických, dekorativních a na design zaměřených LED svítidel pro interiéry i exteriéry.
o společnosti

Mise

Společnost ASTRA Lighting a její zkušený obchodní a technický tým mají za cíl pokračovat v úspěšném prosazování světových produktů SITECO, LUG, TAL, THORLUX, SELUX, NORDEON na českém trhu a svým zákazníkům poskytovat moderní a účinná řešení osvětlení založená výhradně na kvalitních produktech, výjimečných z hlediska technologie i designu. Taková řešení jsou energeticky optimalizovaná a úsporná, splňují přísnou legislativu týkající se životního prostředí a především pak vytvářejí zrakovou pohodu člověka v daném prostředí a k danému účelu.

Astra Lighting – o společnosti
úvod novinky o společnosti oblasti osvětlování katalogy reference služby náš tým kariéra kontakt english © ASTRA Lighting s. r. o., 2018 | Všechna práva vyhrazena.