ANO,
MÁM ZÁJEM O DALŠÍ INFORMACE
logo Astra Lighting
ANO, MÁM ZÁJEM O DALŠÍ INFORMACE
architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting

architektonické a dekorativní osvětlení interiérů


kanceláře

Při návrhu osvětlení kancelářských prostor klademe důraz na kvalitu osvětlení z hlediska zrakové pohody, rovnoměrnosti osvětlení a minimalizace oslnění. Nabízíme i osvětlení zdůrazňující svým designem architektonické řešení interiérů.

Nabídka osvětlovací techniky zahrnuje například:


obchody, prodejny, supermarkety, provozovny

Zpracujeme světelně technický koncept osvětlení jak pro velkoplošné prodejny obchodních řetězců, tak pro specializované prodejny nejrůznějšího zaměření. Osvětlovací soustavy navrhujeme v lištových systémech, v akcentním osvětlení nebo v jejich kombinaci. Tím docílíme požadovanou vertikální osvětlenost regálů a zdůrazníme vybrané druhy zboží.

Nabídka osvětlovací techniky zahrnuje například:


architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting architektonické a dekorativní osvětlení interierů - Astra Lighting
úvod novinky o společnosti oblasti osvětlování katalogy reference služby náš tým kariéra kontakt english © ASTRA Lighting s. r. o., 2018 | Všechna práva vyhrazena.